OTP Verification (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon
