OTP Verification (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Cancel
id: Batal

en: Back
id: Kembali

en: Save
id: Simpan

en: Phone
id: Telepon

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Query
id: Kueri
