OTP Verification (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Email
sv: E-post

en: Email Address
sv: E-postadress

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Phone
sv: Telefon

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Validate
sv: Bekräfta

en: Query
sv: Databasfråga
