OTP Verification (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Email
te: ఈమెయిలు
