OTP Verification (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Phone
uk: Телефон

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Validate
uk: Перевірити

en: Query
uk: Запит

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Submit Query
uk: Виконати запит
