OTP Verification (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Back
vi: Trở lại

en: Save
vi: Lưu

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Query
vi: Truy vấn

en: Submit Query
vi: Gửi truy vấn

en: If set, the user will be logged in immediately after registering.
vi: Tính năng này cho phép người dùng đăng nhập ngay lập tức sau khi đăng ký.
