OTP Verification (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Cancel
et: Tühista

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Email
et: E-kiri

en: Phone
et: Telefon

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Query
et: Päring
