OTP Verification (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Query
fi: Kysely

en: Customer ID
fi: Asiakastunnus
