Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Email
hu: E-mail

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Phone
hu: Telefon

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Validate
hu: Érvényesítés

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Customer ID
hu: Ügyfélazonosító
