OTP Verification (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: Query
th: สอบถาม

en: Customer ID
th: รหัสลูกค้า
