Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-1.30) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Cancel
ru: Отмена

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: API Key
ru: Ключ API

en: Phone
ru: Телефон

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Validate
ru: Проверить

en: Query
ru: Запрос

en: Customer ID
ru: ID покупателя
