Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Next
de: Weiter

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Back
de: Zurück

en: Save
de: Speichern

en: Email
de: E-Mail

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: Phone number
de: Telefonnummer

en: Validate
de: Überprüfen

en: Query
de: Abfrage

en: Customer ID
de: Kundennummer

en: Validate OTP
de: OTP validieren

en: Resend OTP
de: OTP erneut senden

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
de: cURL ist nicht aktiviert. Bitte aktivieren Sie cURL

en: Invalid credentials
de: Ungültige Anmeldeinformationen
