Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Next
cs: Další

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Email
cs: E-mail

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Phone
cs: Telefon

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Validate
cs: Validovat

en: Query
cs: Dotaz
