OTP Verification (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Query
el: Ερώτημα

en: Customer ID
el: Α/Α πελάτη
