OTP Verification (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Email
lv: E-pasts

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Query
lv: Vaicājums
