OTP Verification (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Cancel
oc: Anullar

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Query
oc: Requèsta
