OTP Verification (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон
