OTP Verification (7.x-2.1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: Phone Number
ga: Fón

en: Phone number
ga: Fón
