OTP Verification (7.x-2.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ
