OTP Verification (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Email Address
pl: Adres Email

en: API Key
pl: Klucz API

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Validate
pl: Walidacja

en: Query
pl: Zapytanie

en: Customer ID
pl: ID klienta
