Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.21) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Settings
es: Configuración

en: Back
es: Atrás

en: Save
es: Guardar

en: Email Address
es: Dirección de correo electrónico

en: API Key
es: Clave API

en: Phone
es: Teléfono

en: Configuration
es: Configuración

en: Phone Number
es: Número de teléfono

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: Validate
es: Validar

en: Query
es: Consulta

en: Customer ID
es: Cliente ID
