Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.21) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Query
lv: Vaicājums
