Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.21) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: API Key
ro: Cheie API

en: Phone
ro: Telefon

en: Configuration
ro: Configurație

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Query
ro: Interogare
