Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.21) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Email Address
sv: E-postadress

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Phone
sv: Telefon

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Validate
sv: Bekräfta

en: Query
sv: Databasfråga
