Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.22) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Phone
ca: Telèfon

en: Configuration
ca: Configuració

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Query
ca: Consulta

en: Customer ID
ca: ID de client
