Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.22) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Query
eu: Kontsulta
