Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.22) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Back
fa: بازگشت

en: Save
fa: ذخیره

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Phone
fa: تلفن

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Query
fa: پرس و جو
