Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.22) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Settings
nl: Instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Validate
nl: Valideren

en: Customer ID
nl: Klant-ID

en: Validate OTP
nl: OTP valideren

en: Resend OTP
nl: OTP opnieuw verzenden

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
nl: cURL is niet ingeschakeld. Schakel cURL in.

en: Invalid credentials
nl: Ongeldige inloggegevens

en: The OTP you have entered is incorrect. Please try again.
nl: De ingevoerde OTP is incorrect. Probeer het opnieuw.

en: Register/Login
nl: Registreren/Inloggen
