Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.22) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Settings
pt: Definições

en: Back
pt: Para trás

en: Save
pt: Guardar

en: Configuration
pt: Configuração

en: Validate
pt: Validar

en: Query
pt: Consulta
