Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Query
ar: استفسار
