Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Log in
az: Loqin

en: Query
az: Sorğu
