Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Configuration
be: Налады

en: Log in
be: Уваход у сістэму
