Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Email
bg: Е-поща

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Log in
bg: Вход
