Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Email
bn: ইমেইল

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Log in
bn: প্রবেশ
