Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ
