Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Query
bs: Upit
