Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Query
cy: Ymholiad
