Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Log in
eo: Ensalutu
