Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Query
fi: Kysely
