Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: Back
fr: Précédent

en: Save
fr: Enregistrer

en: Email
fr: Courriel

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: Log in
fr: Se connecter

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Validate
fr: Valider

en: Query
fr: Requête

en: Attribute Name
fr: Nom d'attribut
