Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Configuration
gl: Configuración

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Query
gl: Consulta
