Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Email
he: דוא"ל

en: Configuration
he: הגדרות

en: Log in
he: כניסה

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Query
he: שאילתה
