Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Back
hy: Հետ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Log in
hy: Մուտք գործել
