Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Back
id: Kembali

en: Save
id: Simpan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Log in
id: Login

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Query
id: Kueri
