Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Settings
it: Impostazioni

en: Back
it: Indietro

en: Save
it: Salva

en: Email
it: E-mail

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: Configuration
it: Configurazione

en: Log in
it: Accedi

en: Phone number
it: Telefono
