Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Back
ja: 戻る

en: Save
ja: 保存

en: Email
ja: メール

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Log in
ja: ログイン

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Validate
ja: 確認

en: Query
ja: クエリー
