Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Configuration
jv: Pangaturan
