Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა
