Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Log in
kk: Кіру
