Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Attribute Name
kn: ವೈಶಿಷ್ಟ್ಯದ ಹೆಸರು
